http://wimot.net.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/362502Victorinox.jpglink
http://wimot.net.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/897827Latarki.jpglink
http://wimot.net.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/312509Lornetki.jpglink

Victorinox

Firma Victorinox jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych, kieszonkowych zestawów narzędzi oraz noży kuchennych. Zobacz więcej

Latarki Fenix

Latarki Fenix charakteryzuje duża moc światła oraz solidna konstrukcja, dzięki temu doskonale nadają się do użytku wojskowego i outdoorowego. Zobacz więcej

Lornetki Delta Optical

Pod marką Delta Optical kryje się 8 serii lornetek. Wśród nich znajdują się specjalistyczne modele dla ornitologów, myśliwych, astronomów. Zobacz więcej

Victorinox Latarki Fenix Lornetki Delta Optical
Home Gadżety Noże MAC
Noze MAC
Seria Ultimate

Dobrze wyważone, mocne noże kuchenne dla profesjonalnych kucharzy jak i entuzjastów gotowania wymagających wszystkiego co najlepsze. Grube, bardzo ostre, z bardzo twardej z wysoką zawartością węgla stali MAC Superior, z krawędzią która pozostaje ostra jeszcze dłużej niż inne noże MAC. Nie można myć w zmywarce. Twardości między 59 a 61 stopni w skali Rockwell. Duże i wygodne uchwyty z laminowanego drewna, idealnie pasujące do ręki z trzema nitami i wzmocnieniem trzonka ze stali nierdzewnej.

 

Wybór modeli...

 
Seria Damascus

Luksusowe dobrze wyważone noże kuchenne z wygodnymi uchwytami. Wykonane z jednego kawałka stali. Piękne ostrza składa się z 64 warstw stali nierdzewnej, a rdzeń ze stali MAC - tego samego stopu wysokowęglowego chromu molibdenowego, który z biegiem lat sprawił nasze noże tak popularnymi.

 

Wybór modeli...

 
Seria Professional

Popularne dobrze wyważone noże kuchenne MAC dla profesjonalistów i entuzjastów gotowania. Nóż z jednego kawałka stali. Wzmocnienie trzonka ze stali nierdzewnej. Twarde ostrza mają bardzo ostre krawędzie, które pozostają ostre przez długi czas. Nie można myć w zmywarce.

 

Wybór modeli...

 
Seria Chef

Popularna seria noży kuchennych MAC, w dobrej cenie, bez wzmocnień trzonka, dla szerokiego zakresu zastosowań. Stalowe, z bardzo ostrą krawędzią. Żadnego z noży nie można myć w zmywarce.

 

Wybór modeli...

 
Seria Superior

Mocne ergonomiczne noże kuchenne do zastosowania w profesjonalnych oraz domowych kuchniach. Cienkie i ostre jak brzytwa ostrza z ciężkiej wysoko-węglowej stali MAC Superior, z krawędzią która długo pozostaje ostra. Duże wygodne uchwyty do oczyszczania kości. Doskonałe wyważenie. Nie można myć w zmywarce. Otwór w ostrzu w celu wygodnego zawieszenia. Twardość ostrza pomiędzy 59 a 61 stopni w skali Rockwell.

 

Wybór modeli...

 
«« Początek « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »»

Strona 1 z 3
© 2010 WIMOT - Sklep Motoryzacyjny